szukaj:

Modlitwa do Błogosławionego Jana Pawła II

Menu
W małej ojczyźnie
W dużej ojczyźnie
W Europie
Listy do przyjaciół
o sobie
woda

Prawica RP w PT
Radni V kadencji
inne
forum
strona główna
katalog stron
kontakt
Inne
działy artykułów
subskrypcja
informacje o nowych wersjach na twój mail!
Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 1
Artykuły > W Europie > 11 marca 2004, tym razem Madryt
Kiedy, zwykły mieszkaniec świata zachodniego przestanie być zakładnikiem, kiedy zwykły obywatel cywilizowanego podobno świata pogoni swych obecnych przywódców i powoła nowych.

Kiedy, kiedy, ..... dla przykładu: przestaniemy być pospolitą szarańczą zjadającą każdą reklamę, informacyjny hit, jako dobry towar nie podlegający reklamacji. przestaną puszczać filmy sprzed lat, o rzekomych zamachach, instruować dziś, jak przeprowadzić zamach na niewinnych obywatelach, w walce o swoje. Kto i po co te filmy przed laty tworzył zachodni świat przestanie zjadać własny ogon, poprzez ustawianie nowych i nowszych oddziałów policyjno - militarno - konfidenckich.

Jak daleko nam do perspektywy, pokazanej w Folwarku Zwierzęcym światowe środki masowego przekazu, przestaną być narzędziem politycznej poprawności, a lokalne kiedy ... skończą medialne zagrożenie świata terroryzmem - (epitetem skierowanym przeciw konkurencji do władzy), a pokażą niedostępną rzeczywistość ściganych i zaszczuwanych synów nieludzkiej ziemi zapytamy głośno i wyraźnie dlaczego separatyści baskijscy do tej pory nie mają swojej autonomii, takiej jakiej chcą, nie takiej jaką mogą im dać inni kolonizacyjne interesy jednych uwzględnią prawa innych epitet przestanie być narzędziem w politycznej rywalizacji nowoczesna, pachnąca detergentami ze sklepu północ, zrozumie, że zacofane, pachnące detergentami matki ziemi południe, budzi się do życia porównywalnego do swych ziomków z północy i ma do tego przyrodzone prawo zakończy się wazeliniarstwo elit

Kiedy !!!!

komentarz[0] |

ˆ 2002-2017 Witold Kowalczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
0.015 | powered by jPORTAL 2 & UserPatch