szukaj:

Modlitwa do Błogosławionego Jana Pawła II

Menu
W małej ojczyźnie
W dużej ojczyźnie
W Europie
Listy do przyjaciół
o sobie
woda

Prawica RP w PT
Radni V kadencji
inne
forum
strona główna
katalog stron
kontakt
Inne
działy artykułów
subskrypcja
informacje o nowych wersjach na twój mail!
Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 2
Artykuły > W Europie > 13 czerwca roku pamiętnego...
W oczywisty sposób chodzi o wybory do europarlamentu.

Spełniając obywatelski obowiązek, realizując oczekiwania wielu, poniżej napiszę jak widzę i co zrobię. Tuż przed dniem wyborów, do europarlamentu, przy medialnej zawierusze, która raczej zaśmieca niż porządkuje, ja Witold Kowalczyk po raz enty powtórzę. Tak idę wziąć udział w wyborach i będę głosował za. Głos oddam na panią Urszulę Krupę z LPR. Nie dlatego, że mnie ta czy inna strona przekonała i że widzę w dającej się przewidzieć perspektywie, konkretną korzyść dla uciemiężonych rodaków. Nie, nic takiego, uważam, wręcz przeciwnie. Czekają nas lata opróżniania koryta europejskiego przez zadłużoną i zgłodniałą (lata agitacji euroentuzjastów) trzodę. Jeździłem jako dziecko na wakacje do babci na wieś, to widziałem ci się działo. Nie ma takiej siły, która by tu mogła zaradzić - powstrzymać owych. Przypomnę swoim czytelnikom, nowych zawiadomię, że wedle historycznego rozeznania, do obecnie nazwanej, Unii Europejskiej należymy od roku uwaga - 1972. W tym bowiem roku znany BMW - bierny, mierny i wierny - Edward Gierek podpisał tyle lichwiarskich pożyczek, w celu rzekomego uratowania gospodarki socjalistycznej, że oczywistym - dla pożyczających było, iż gospodarka z takich długów się nie wywinie, musi paść i upadła, a z nią system.

Proszę w tym miejscu zapoznać się z działalnością tzw. "komandosów" i zorientować się, co dziś robią, w polskiej polityce. Co zaś tyczy obecnych elit, zarządzających Unią, toż to w znacznej części siedlisko lewackich idei para i pro masońskich, które za wygodne życie, pieniążki i obyczajową "wolność" przedzierzgnęli się w aparat ucisku i przemocy - stali się wielkimi pro-państwowcami, z pełną buzią ideałów wspólnoty europejskiej, która sama zjada się od wewnątrz. Będę głosował za ponieważ: uruchomiona lawina nie da się zatrzymać, w idei wspólnej Europy jest wiele pozytywnych elementów, których obecne kierownictwo Unii nie jest wstanie zrealizować, a realizacja ta jest konieczna, globalizacja jest faktem nie mitem i z tego względu wymaga nowych wezwań i zadań, kulturowe (Azja, Bliski Wschód) zagrożenia zmuszają Europejczyków do konsolidacji, moralna zgnilizna części Europejczyków, wymaga zasilenia nową zdrową europejską krwią, obecne elity odchodzą, kończy się ich czas, owszem zgłodniali, o których wyżej, przedłużą ich żywot, my zaś mamy mieć perspektywę. Owszem istnieje niebezpieczeństwo, że obecna europejska "elita" zawłaszczy kolejne ideały i pozostanie przy korytach.

Miast, podporządkowanymi sobie oddziałami policji, pilnować homo niewiadomych, każą pilnować słuchaczy radia Maryja, a byłych "żołnierzy" o nierozpoznanych płci każą pogonić gazem i działkami wodnymi. Niech tam, powiem. Nigdy nie chciałem być wśród ofiar, czy zakładników na stołku. Europa Ojczyzn !!! - marzy mi się (takiego kandydata tam posyłam) i marzenie to, ważniejsze jest od troski o to, czy kolejne kierownictwo wspólnej Europy zmieni front. Ważne aby europarlament w tę stronę szedł i poczynił stosowne zmiany.

Piotrków Trybunalski, 13 maja AD 2004

Witold K

komentarz[0] |

ˆ 2002-2017 Witold Kowalczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
0.013 | powered by jPORTAL 2 & UserPatch