szukaj:

Modlitwa do Błogosławionego Jana Pawła II

Menu
W małej ojczyźnie
W dużej ojczyźnie
W Europie
Listy do przyjaciół
o sobie
woda

Prawica RP w PT
Radni V kadencji
inne
forum
strona główna
katalog stron
kontakt
Inne
działy artykułów
subskrypcja
informacje o nowych wersjach na twój mail!
Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 1
Artykuły > W małej Ojczyźnie > Jubileusz 70 lat ZEŁ-T w Rejonie Energetycznym Piotrków

Rok 2007 to rok jubileuszowy naszej firmy. Wiele już o tym napisano, sporo zrobiono. W firmie powstał specjalny Zespół, który kieruje, wspomaga... monitoruje. Mamy: ogólnopolskie pozycje Jubileuszu, Centralną Akademię, współudział z innymi firmami w Jubileuszu 100 lat energetyki łódzkiej... . Nasze, rejonowe świętowanie polega na włączeniu się poszczególnych jednostek naszej firmy w obchody miast, siedzib naszych Rejonów.

Nasza Firma, na terenie siedziby Rejonu, w Piotrkowie Trybunalskim, w ramach Jubileuszu 70 lat ZEŁ-T angażuje się finansowo w IV Ogólnopolski Festiwal „NADZIEJA” http://festiwal.org.pl , to szczególna dla nas pracowników RE okazja.

Jubileusz naszej firmy przyćmiony jest wewnętrznymi sprawami, obawami, sporami... Dostało się też naszym Klientom... Dobrze byłoby, gdybyśmy jako Rejon włączyli się w Festiwal z własnymi propozycjami, przygotowali je i przeprowadzili. Pokazalibyśmy w ten sposób piotrkowskiej społeczności: nas, nasz Rejon i dalibyśmy formę zadośćuczynienia za kłopoty, jakie są udziałem naszych Klientów.

Uprzejmie proszę Koleżanki i Kolegów z RE Piotrków o podjęcie wezwania. Festiwal właśnie dopina swój program, odbędzie się w dniach 31 sierpnia – 2 września 2007.

Przy okazji zapraszam do udziału w Ogólnopolskim Zjeździe Energetyków w dn. 14 sierpnia w Niepokalanowie i w XXII Pielgrzymce Energetyków na Jasną Górę w dniach 18-19 sierpnia. Występujemy tam jako współorganizatorzy.

Witold K

28 lipca 2007

 

TAKŻE

komentarz[0] |

ˆ 2002-2017 Witold Kowalczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
0.028 | powered by jPORTAL 2 & UserPatch